Ceník Termovize

Termovize

Rodinný dům

4500/ks
vizuální kontrola
protokol
doprava 8 Kč/km
rozsah do 20 termosnímků
konzultace 500 Kč/hod
opravná opatření
klasický RD
0
konzultace
0 Kč/hod
doprava
0 Kč/km
maximální počet termosnímků
0 snímků
ideální venkovní teplota pro měření
0 °C

Výše uvedenou cenu za termovizní měření je třeba chápat jako informační, aby jste si mohli udělat představu o ceně za tuto službu.

Variabilita obchodních případů, kdy se využívá termokamera, je tak rozmanitá, že se většinou naceňuje individuálně podle požadavků a očekávání zákazníka. Cena se pak může odvíjet od počtu pořízených termosnímků, nebo podle času stráveného měřením popř. dle počtu měřených objektů (např. el. rozvaděčů, bytů a pod.). V případě překročení plánovaného počtu snímků se případné navýšení ceny projedná přímo na místě měření.

Proto se neváhejte na nás obrátit s vaším požadavkem na měření. Rádi vám připravíme cenovou nabídku.

Platba

Pokud není dohodnuto jinak, je úhrada provedena na místě měření v hotovosti, po dokončení měření. Uvedené ceny jsou bez DPH

Vhodná venkovní teplota

Ideální jsou teploty pod bodem mrazu, kdy nesněží, neprší a není mlha. Čím větší je teplotní rozdíl, tím je vše lépe vidět. Při -20°C však už začíná stávkovat nejen technika, ale i diagnostik!

Pořízením termosnímků naše práce teprve začíná

Pořízení termosnímků je ta kratší a jednodušší část naší práce. Pak nás ještě čekají dlouhé hodiny strávené na PC s jejich vyhodnocováním!