poradenství

Chystáte se stavět a nebo již dokonce stavíte nízkoenergetický či pasivní dům? Plánujete rekonstrukci domu a zvažujete rekuperaci? Žádáte o dotaci z programu Nová zelená úsporám? Kladete si otázku zateplit či nezateplit? Máte problémy s plísní a vlhkostí ve starém domě?

Proč se předem poradit?

Jednoduše proto, že čas a peníze, které do konzultace investujete, se vám pak v průběhu stavby či rekonstrukce mnohonásobně vrátí!!!

Z letitých zkušeností víme, že se při řešení vzduchotěsných opatření na stavbách dělají pořád ty stejné chyby. V různých obměnách se stále opakují!! Častokrát se totiž zjistí, že by  stačilo v pravý čas udělat poměrně pár jednoduchých a relativně levných opatření, a výsledná vzduchotěsnost stavby by se posunula úplně na jinou úroveň.

Následná řešení a opatření jsou obvykle časově i finančně velmi náročná, ale hlavně dost často s velmi nejistým výsledkem!!! Z již téměř hotového domu vám mohou udělat opět staveniště!!! A v nejhorších případech již lze pouze jen zmírnit škody napáchané neodbornou firmou popř. neznalým stavebníkem.

Konzultace nad výkresem

Co nabízíme?

Poradenství

Vzduchotěsnost a termovize

500/hod
Vzduchotěsnost
Termovize
Na stavbě
Nad výkresem
Doprava 10 Kč/km
Vyřízení dotace NZÚ
0%
Vzduchotěsnost
(naše zkušenosti)
0%
Termovize
(naše zkušenosti)

Při konzultaci vám rádi předáme naše zkušenosti nabyté měřením na stavbách. Rádi vám doporučíme stavební materiály a postupy, výrobce a dodavatele technologií. A pokud budete chtít, tak můžeme poskytnout i kontakty na realizační firmy, se kterými máme dobré zkušenosti.

Pro koho je konzultace vhodná?

Stavebník

Investor

Stavební firma

Stavební dozor

Projektant